Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb

Fox Rage Predator

Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb

Bekijk alle onderlijnmateriaal & Toebehoren van Fox Rage Predator

EAN: 5056212192236

Laagste prijs
€20.99
⬇ Laagste prijs ooit

bij Euro Tackle

Bekijk goedkoopste aanbieding →

Beschrijving

Fox Rage Coated Steel Wire – Sterke en betrouwbare onderlijn voor roofvissen

De Fox Rage Coated Steel Wire biedt een uitstekende bescherming tegen de scherpe tanden van roofvissen. De 49-draads staaldraad is buitengewoon sterk, soepel en vrijwel onkinkbaar, waardoor hij vangst na vangst betrouwbaar blijft presteren. Ideaal voor het maken van stevige onderlijnen tijdens het vissen op roofvissen.

Naast de 49-draads uitvoering is er ook een 19-draads gecoate staaldraad beschikbaar. Deze heeft een slanker profiel en is bijzonder geschikt voor het vissen in heldere of drukbeviste wateren, zonder in te leveren op betrouwbaarheid en bescherming.

Specificaties van de Fox Rage Coated Steel Wire

  • Super soepele, gecoate staaldraad
  • Verkrijgbaar in 49-draads
  • Vrijwel onkinkbaar en buitengewoon sterk
  • Biedt bescherming tegen scherpe roofvistanden
  • Inclusief crimps
  • 49-draads: 10 meter, 40 lb / 18 kg
  • 49-draads: 10 meter, 65 lb / 29 kg

Specificaties

EAN
5056212192236
Merk
Fox Rage Predator
Type
Staaldraad
Constructie
49-draads
Coating
Gecoat
Breekkracht
26lb
Lengte
10 meter
Eigenschap
Super soepel, vrijwel onkinkbaar en buitengewoon sterk
Bescherming
Tegen scherpe roofvistanden
Inclusief
Crimps

Prijsvergelijking

1 winkel op voorraad
  • Euro Tackle

    Op voorraadLaagste
    €20.99
    Bekijk

Prijzen worden regelmatig bijgewerkt. Klik op "Bekijk" voor de actuele prijs.

Prijsgeschiedenis

7 dagen30 dagen90 dagenAlles
Laden...

Reviews laden...

Veelgestelde vragen

Van welk merk is Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

Fox Rage Predator

Welk type is dit product?

Staaldraad

Wat is de constructie van Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

49-draads

Wat is de coating van Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

Gecoat

Wat is de breekkracht?

26lb

Wat is de lengte van Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

10 meter

Wat is de eigenschap van Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

Super soepel, vrijwel onkinkbaar en buitengewoon sterk

Wat is de bescherming van Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

Tegen scherpe roofvistanden

Wat is de inclusief van Fox Rage Predator Coated Steel Wire 49 Strand 26lb?

Crimps